auto_awesome Dit artikel geeft uitleg over een Premium functionaliteit.
In de vorige stap heb je de Beoordeling geformuleerd en ingesteld voor je Inleveropdracht. In deze stap lichten we toe hoe je een Inleveropdracht beoordeelt.
A. Toetsafname plannen
In Woots stel je in wanneer de inleveropdracht open staat voor de leerlingen. In dit tijdsframe kan de leerling de opdracht openen en maken en vervolgens inleveren.
Dit doe je als volgt:
- Navigeer naar je Inleveropdracht op het tabblad Toetsen in je Programma.
- Kies aan de linkerkant voor Toetsafname.
- Stel de Datum en tijd in voor de periode dat de Inleveropdracht open staat.
- Klik op Bewaar.
Nu je Inleveropdracht open staat voor je Leerlingen kunnen zij jouw bijlagen downloaden via hun eigen account.
B. Leerlingen leveren hun werk in
Zodra je leerlingen de inleveropdracht hebben uitgevoerd kunnen ze in hun eigen account hun werk inleveren.
C. Ingeleverd werk nakijken
Je kijkt het ingeleverd werk van je leerlingen na op het tabblad Nakijken van je Inleveropdracht. Dit gaat via dezelfde Nakijkmodule als het nakijken van Opgaven uit een Toets. Je kunt dus per Leerling (Verticaal) of per Opgave (Horizontaal) nakijken.
Ingeleverd werk nakijken op alle beoordelingsaspecten en -criteria
In de nakijkmodule zie je links het werk van je leerling en rechts alle beoordelingsaspecten en -criteria. Je kijkt het werk na door ieder criterium te voorzien van punten of niveaus. Optioneel kun je via het Commentaar-icoon je beoordeling toelichten. Ook kun je een Vlag plaatsen zodra je later nog eens terug wilt naar de Beoordeling.
highlight Tip: In de module Toetsen lichten we toe hoe je nakijkt in Woots.
D. Resultaten bekijken en je leerlingen inzage geven
Nu je al het werk van je Leerlingen hebt nagekeken kun je de resultaten bekijken op het tabblad Resultaten en deze analyseren op het tabblad Inzichten. Ook kun je jouw beoordeling delen met je leerlingen door hen inzage te geven.
highlight Tip: In de module Toetsen lichten we toe hoe je Resultaten bekijkt en je jouw leerlingen inzage geeft.
Module afgerond!
Je hebt je eerste Inleveropdracht via Woots afgenomen.
Opmerkingen
0 opmerkingen
Artikel is gesloten voor opmerkingen.