Belangrijke wijziging
Op 18 augustus 2024 wordt de functionaliteit om opgaven uit een toets van de itembank te halen vanuit het toetsoverzicht verwijderd. Deze verandering heeft als doel de handelingen op het opgavenoverzicht te vereenvoudigen. Het huidige proces geeft geen duidelijke indicaties van welke opgaven worden verwijderd, wat tot mogelijke verwarring kan leiden. Om opgaven uit toets te verwijderen, ga rechtstreeks naar de itembankopgave.
Aanpassingen aan het platform
"Live chat" is nu uit béta
Met deze functie kunnen leerlingen vragen stellen en aankondigingen versturen tijdens een digitale toets. De live chat functie is standaard uitgeschakeld en kan worden ingeschakeld in de toegankelijkheidsinstellingen van een toets. Voor meer informatie over hoe je deze functie kunt gebruiken, bekijk het artikel.
De stijl en positie van de zoekbalk in de tabbladen 'Opgaven', 'Beoordelingsmodel' en 'Leerdoelen' zijn verbeterd
De zoekbalk in de tabbladen 'Opgaven', 'Beoordelingsmodel' en 'Leerdoelen' is vervangen door een verbeterd ontwerp en positie.
Het reCAPTCHA zal nu worden overgeslagen als het IP-adres is geregistreerd als een schoollocatie en de gebruiker zich aanmeldt vanaf een aangepast domein
We zullen geen reCAPTCHA meer weergeven aan gebruikers die zich aanmelden vanaf een aangepast domein als hun IP-adres is geregistreerd als een schoollocatie. Deze wijziging is bedoeld om reCAPTCHA-prompts te voorkomen, met name tijdens cruciale momenten zoals wanneer leerlingen zich aanmelden met een eenmalig wachtwoord in een examenruimte.
We hebben onze Content Security Policy (CSP) ingeschakeld
Zoals eerder gecommuniceerd, hebben we onze Content Security Policy (CSP) nu ingeschakeld nadat we deze de afgelopen maanden in de rapportagemodus hebben uitgevoerd. De CSP fungeert als een beveiligingsbeambte voor ons platform en geeft de browser instructies over welke inhoud, zoals afbeeldingen, scripts of stijlen, veilig is om te laden. Hierdoor wordt ervoor gezorgd dat alleen goedgekeurde inhoud wordt weergegeven, wat de algehele beveiliging van ons platform verbetert.
De optie "Invulinstructie weergeven" is nu standaard ingeschakeld
Voorheen moesten instructies voor meerkeuzevragen bij een toets op papier handmatig worden ingeschakeld om ze op de voorblad te laten verschijnen.
De instructies voor meerkeuzevragen worden nu standaard toegevoegd aan elke nieuwe toets op papier. De instructies kunnen nog steeds verborgen worden door het vinkje "Invulinstructie weergeven" uit te schakelen via het menu "Layout bewerken" en dan "Opmaak aanpassen" in de voorbeeldweergave van de toets op papier.
Bug fixes
Er is een probleem opgelost waarbij 'Gebruik dezelfde beoordeling' kon worden ingeschakeld voor opdrachten met zowel peer-review als zelfbeoordeling.
Voorheen was het mogelijk om de instelling 'Gebruik dezelfde beoordeling' in te schakelen voor toetsen met peer-review en zelfbeoordeling. Aangezien deze typen opdrachten niet dezelfde antwoorden zouden moeten kunnen beoordelen, kan deze instelling nu niet meer worden ingeschakeld voor deze toetssoorten.
Ondersteuning toegevoegd voor medewerkers met de rol 'Nakijker' om toegang te krijgen tot plagiaatrapporten.
Voorheen was het alleen mogelijk voor docenten of leerlingen om het plagiaatrapport te bekijken. Nu kunnen nakijkers die zijn toegewezen aan een toets of groep met plagiaatrapporten, ook de plagiaatrapporten bekijken.
Er is een probleem opgelost dat voorkomt dat leerlingen als docent konden worden toegevoegd via LTI wanneer de optie 'Leerlingen toestaan om te worden uitgenodigd als Docent' is uitgeschakeld.
Voorheen konden leerlingen in Woots met een 'Docent'-rol in het LMS nog steeds toegang krijgen tot Programma's als docent, zelfs als de optie 'Leerlingen toestaan om te worden uitgenodigd als Docent' was uitgeschakeld. Nu worden deze gebruikers beperkt in het betreden van Programma's als Docent wanneer deze optie is uitgeschakeld.
Toegevoegd "(alleen macOS)" aan de kop 'Bestanden' in de instellingen van de Safe Exam Browser.
Verduidelijkt dat het deselecteren van het selectievakje 'Toestaan van downloaden en uploaden van bestanden' in de Safe Exam Browser-integratie alleen van invloed is op toetsen die worden afgenomen op macOS-apparaten.
Er is een probleem opgelost waarbij het meldingspictogram (bel) de indicator voor ongelezen berichten niet weergaf.
Voorheen toonde het meldingspictogram de indicator voor ongelezen berichten niet die werd veroorzaakt door gebeurtenissen (commentaar geven, taggen, vermelden, toewijzen of toevoegen). Nu zal het pictogram een indicator weergeven voor nieuwe ongelezen berichten.
Opmerkingen
0 opmerkingen
U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.